Jdi na obsah Jdi na menu

Průběh Tantrické masáže

 

Tantrická masáž zahajuje dialog se sebou samým, který mnohým ve shonu každodenního života uniká. Prostřednictvím záměrného, všímavého doteku budete mnou vedeni zpět do svého vnitřního světa, do prostor ticha a introspekce.

Každý z vás má jiné tempo, životní zkušenosti a záměr masáže. Průběh masáže se vždy odvíjí podle záměru, s kterým přicházíte a jak moc budete připravený se v daném čase otevřít novým zkušenostem. Na žádný typ masáže proto nemám konkrétní návod a jednotný postup pro všechny. Masáže vedu individuálně dle vašich potřeb a možností.

Po příchodu se seznámíme při úvodním rozhovoru a vypijeme si čaj. Domluvíme váš záměr masáže a vaše hranice intimity. Před masáží se můžete osvěžit ve sprše. Masáž začíná úvodním rituálem ve stoje, při kterém sladíme náš dech a energii. Samotná masáž probíhá na vyhřátém futonu v různých polohách těla. Při časově delších masážích a masáži s prvky bdsm, kombinuji polohy i s masérským lehátkem.

Následuje: Uvolnění fyzického těla jemnějšími i pevnějšími hmaty bez oleje, masáž hlavy, uvolnění v oblasti beder, plosek nohou…Odpoutání mysli hlazením kožešinkou, šátkem, jemnými doteky  … Probouzeni sexuální energie olejovou masáží třísel, stehen, hráze, varlat ... Společným prodýcháváním vypustíme zbytky napětí v těle.

Až bude vaše tělo a mysl naprosto uvolněno, provedu vás masáží intimních partií. Vaše vzrušení bude rozvedeno do celého těla. Poté se opět vracím k vašemu středu a intimní masáži …

Povedu vás do celkového hlubokého zklidnění olejovou masáží a do závěrečné energetické intimní masáže, která může a nemusí být zakončena ejakulací… Následuje závěrečná relaxace a společné doznění masáže. Pokud budete chtít zážitek semnou posdílet nebo se jít rovnou osvěžit do sprchy je na vás. Poděkujeme si a rozloučíme.