Jdi na obsah Jdi na menu

Sexuální Tao meditace

                                 

meditace-trabsformace-vedomi-sexualni-energie.jpg

Meditaci nelze popsat slovy, lze pouze vlastními prožitky vstoupit do stavu meditace, což je vždy individuální záležitost.

 

vzruseni-a-fyzicka-rozkos-----eroticka-masaz.vedomeho-souzneni-duse-s--dusi-druheho..jpg

Komunikace v jazyce hlubokých pocitů

Vnímáme-li i duchovní stránku svého života, naše osobnost se plně rozvíjí. Jsme v harmonii sami se sebou začínáme chápat význam lidského života i účel celého kosmického uspořádání. O nic nového neusilujeme, nic nového neutváříme, pouze postupně odstraňujeme staré klamy, omyly, nánosy nevědomosti - zbavujeme se chaosu mysli.

Meditace je cesta k postupnému dosažení rovnováhy mezi naším fyzickým, mentálním a citovým bytím. Ukazuje nám hlubokou pravdu o nás samých, která může být v některých případech velmi překvapivá.

Existují různé metody a techniky a všechny mají svůj význam. Vždy záleží na zvoleném tématu meditace. Určujícím prvkem celé meditace je však klientovo nevědomí, se kterým naváže vztah a které samo určí, jaký bude skutečný průběh meditace a do jaké hloubky bude schopen zajít. V meditaci nelze nic uspěchat vše je v takovém tempu, které je přirozené.                                       

         Průběh meditace je Individuálně laděna na klientovo téma.

Rituál - Zklidnění dechu. Smyslová stimulace a prožíváníJemná doteková masáž - Bdělé pozorování různých pocitu,  rozkoše, emocí. Zažívání jemných vibrací vlastního tělaSlovem vedená meditace - Vaše vědomí je pozvednuto daleko za hmotné tělo. Mysl je vedena ke stavu vnitřní blaženosti, rozšířenému stavu vědomí, spojení s universálním kosmickým vědomímIntimní doteky - Prožívaní jemných vibrací vlastního tělaIntimní masáž - Prohlubování rozkoše, hluboké sexuální prožitky, transcendentální zážitky. Závěr - relaxace, zvědomnění zážitku, poděkování, rozloučení.

Role terapeuta je pouze v rovině průvodce.

Cena meditace  1,5 až 2 hodiny  3000 Kč