Jdi na obsah Jdi na menu

Tao meditace

 

Ber všechno takové, jaké to je, nerozhoduj se.“Vypadá to jednoduché, a přesto je to ta nejtěžší věc na světě, sebeleceni-sexualni-evoluce-transformace-vedomi-tao-zen-sebelaska-a-vedomi..jpgprotože mysl si chce vybírat. Chcete-li utišit mysl, přestaňte volit mezi polaritami.
Žijte život tak, jak přichází – plyňte v jeho proudu. Nesnažte se ze všech sil někam dostat. Nežeňte se k cíli; užívejte si každý moment v jeho úplnosti a nestarejte se o minulost ani o budoucnost. Ve vaší duši se zrodí symfonie."  

Tao „Lao-c‘

 

                    Tao meditace   1,5/ cena masáže  2200 Kč

Meditace je zkušenost našeho niterného bytí s tím, co se ukrývá za oponou starostí a napětí, jež zaplňuje náš každodenní život.
Je vždy spojena se vznešenějším a zároveň náročnějším duchovním obsahem a směřuje k postupnému zlepšení duchovní sféry. V meditaci si často všimneme, že nevědomí není primitivní nekontrolovatelná oblast, nýbrž že má svoji vlastní osobitou moudrost a je výsadním komunikačním kanálem se „spirituální“ oblastí.

Tao meditace vás povede k vnitřnímu klidu a vyrovnanosti. Navodí bezmyšlenkový stav, který zbaví vaší mysl negativních pocitů.Obnoví životní sílu a dodá vašemu tělu opět vitalitu. Meditaci prolíná ozdravná lingam masáž, která je velmi klidná, nikam nespěchající a není vedena k ejakulaci.

Při meditaci je žádoucí vzdát se veškerých vědomých přání a přímého tlaku směřujícího k dosažení stanoveného cíle.