Jdi na obsah Jdi na menu

Tantrická masáž průběh

 

V životě jsou chvíle, kdy nás zaplaví konflikty, problémy a zamlží nám rozhled. V takových chvílích jsme tu pro vás jako neutrální osoby- průvodci, kteří vás podpoří při hledání kreativního a uzdravujícího řešení.

Tantrické masáže nám dovolí vstoupit tam, kam běžná terapie nechodí. Dovolte si, proto ono neznámo, přistupovat ke svému tělu posvátně a chápat prožitek z potěšení a sexuální radosti jako nepopiratelné právo každé bytosti. Nechápejme masáž jako sexuální náhražku intimního vztahu, nýbrž jako velmi jemnou terapií na úrovni duše. Tantrický rituál nám dovolí prožít svoji sexualitu v čistém stavu bez osobního zatížení a partnerské manipulace.

V průběhu masáže se dotýkám vašich nejintimnějších a nejcitlivějších částí těla, kterých se můžete obvykle dotknout pouze v rámci svého vztahu se svým partnerem. Proto oceňuji důvěru a reaguji na každého, kdo se chce otevřít s velkým respektem a péčí.

 

                                                 Průběh masáže


Vřelé přivítání.. první dotek ruky, vůně santalového dřeva, atmosféra planoucích svíček…smyslná cesta Tantry začíná.
Jestliže je to vaše první setkání s Tantrickou masáží tak můžete u šálku čaje sdělit svá přání, popřípadě obavy. Pokud jste se již s masáží setkali a Tantra se stala vaší životní cestou, můžeme se podělit o své zkušenosti. 
Osvěžení ve sprše.. můžete nechat celou minulost za sebou.Vaše smysly a touha se probudí u Rituálu s šátky. Jemné doteky, uvolnění trupu, vůně, melodie, vše je pro vás, aby vaše krev se dala do pohybu. 
Teplé ručníčky.. uvolní vaše fyzické tělo a svalové napětí. 
Olejová masáž celého.. těla vám poskytne dostatek času, aby vaší mysl uvedla do relaxace. 
Součástí Tantrické masáže je Masáž intimních míst joni či lingamu. Závěrečná relaxace, rozloučení.