Jdi na obsah Jdi na menu

Tantrická masáž průběh a benefity

 

 

V životě jsou chvíle, kdy nás zaplaví konflikty, problémy a zamlží nám rozhled. V takových chvílích jsme tu pro vás jako neutrální osoby- průvodci, kteří vás podpoří při hledání kreativního a uzdravujícího řešení.

Tantrické masáže nám dovolí vstoupit tam, kam běžná terapie nechodí. Dovolte si, proto ono neznámo, přistupovat ke svému tělu posvátně a chápat prožitek z potěšení a sexuální radosti jako nepopiratelné právo každé bytosti. Nechápejme masáž jako sexuální náhražku intimního vztahu, nýbrž jako velmi jemnou terapií na úrovni duše. Tantrický rituál nám dovolí prožít svoji sexualitu v čistém stavu bez osobního zatížení a partnerské manipulace.

V průběhu masáže se dotýkám vašich nejintimnějších a nejcitlivějších částí těla, kterých se můžete obvykle dotknout pouze v rámci svého vztahu se svým partnerem. Proto oceňuji důvěru a reaguji na každého, kdo se chce otevřít s velkým respektem a péčí.

 

                                                 Průběh masáže


Vřelé přivítání.. první dotek ruky, vůně santalového dřeva, atmosféra planoucích svíček…smyslná cesta Tantry začíná.
Jestliže je to vaše první setkání s Tantrickou masáží tak můžete u šálku čaje sdělit svá přání, popřípadě obavy. Pokud jste se již s masáží setkali a Tantra se stala vaší životní cestou, můžeme se podělit o své zkušenosti.
Osvěžení ve sprše můžete nechat celou minulost za sebou.Vaše smysly a touha se probudí u Rituálu s šátky. Jemné doteky, pohyby trupu, vůně, melodie, vše je pro vás, aby vaše krev se dala do pohybu. 
Teplé ručníčky uvolní vaše fyzické tělo a svalové přepětí. 
Olejová masáž celého těla vám poskytne dostatek času, aby vaší mysl uvedla do relaxace.
Součástí Tantrické masáže je Masáž intimních míst joni či lingamu. Závěreční relaxace, rozloučení.

 

Benefity masáže - meditace

         Mentální rovina

Budete klidněji reagovat pod stresem, tlakem okolí, při nemocích nebo zranění. Nastartují se sebe-ozdravující procesy a váš organismus bude moci procházet celkovou regenerací. Vytvoří prostor pro vnitřní harmonii. Pocítíte vnitřní svobodu a schopnost všímat si detailů každodenního života.

Sexuální rovina

Dostane se vám schopnosti přeměnit své fyzické pohlavní vzrušení ve spirituální extázi..Vaše sexuální energie se pročistí, zvědomí a vyjde na povrch osvobozena. Hlubokou relaxací získáte vysoký energetický náboj. Zbavíte se iluzí, očekávání a začnete důvěřovat pouze své vlastní síle a moudrosti. Zažijete velmi silné sebepoznání.