Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tantrická masáž a její průběh

 

 

 

 

telesna-a--dusevni-regenerace.jpg

 

 V životě jsou chvíle, kdy nás zaplaví konflikty, problémy a zamlží nám rozhled. V takových chvílích jsme tu pro vás jako neutrální osoby- průvodci , kteří vás podpoří při hledání kreativního a uzdravujícího řešení.

 

Tantrické masáže nám dovolí vstoupit tam, kam běžná terapie nechodí. Dovolte si, proto ono neznámo, přistupovat ke svému tělu posvátně a chápat prožitek z potěšení a sexuální radosti jako nepopiratelné právo každé bytosti. Nechápejme masáž jako sexuální náhražku intimního vztahu, nýbrž jako velmi jemnou terapií na úrovni duše. Tantrický rituál nám dovolí prožít svoji sexualitu v čistém stavu bez osobního zatížení a partnerské manipulace.

 

                                           

                         

 

                                                                           Průběh masáže


Vřelé přivítání.. první dotek ruky, vůně santalového dřeva, atmosféra planoucích svíček…

 smyslná cesta Tantry začíná.
Jestliže je to vaše první setkání s Tantra masáží tak můžete u šálku čaje sdělit svá přání, popřípadě obavy. Pokud jste se již s masáží setkali a Tantra se stala vaší životní cestou, můžeme se podělit o své zkušenosti.

Osvěžení ve sprše můžete nechat celou minulost za sebou.

Vaše smysly a touha se probudí u Rituálu s šátky. Jemné doteky, pohyby trupu, vůně, melodie, vše je pro vás, aby vaše krev se dala do pohybu. 
Horké ručníčky uvolní vaše fyzické tělo a svalové přepětí. 
Olejová masáž celého těla vám poskytne dostatek času, aby vaší mysl uvedla do relaxace.

Součástí Tantra masáže je masáž intimních míst joni či lingamu. Závěreční relaxace, rozloučení.

V průběhu masáže se dotýkám vašich nejintimnějších a nejcitlivějších částí těla, kterých se můžete obvykle dotknout pouze v rámci svého vztahu se svým partnerem. Proto oceňuji důvěru a reaguji na každého, kdo se chce otevřít s velkým respektem a péčí.