Jdi na obsah Jdi na menu

Tantrická masáž nabídka a cena masáže

 

 

masaz-prostatypraha-prostatitida-celostni-lecba-prostaty-prevence.jpg

 

 

 Masáže plné duchovní harmonie, která je vždy přítomna a dovoluje, aby nastal a byl prožit zážitek osobní lásky.       

 

Tantrickou masáž přijímejme jako hluboce relaxační a omlazující léčivý zážitek, který podněcuje citlivost a energie. Pracuje s naší nejsilnější - sexuální energií a učí jak léčit naše fyzické tělo a duši skrze láskyplný  dotek.

Jemná smyslná masáž zvýší vnímavost a citlivost tak, že celé vaše tělo se stane jednou velkou erotogenní zónou a orgasmy, které prožíváte, budete vnímat jako neomezenou lásku. Zažijete zcela nový pocit uvolnění a uvědomění, že vy sami jste zdrojem svého orgasmu a že extázi lze najít pouze ve vlastním nitru.

 

 

tantra-masaze-praha-7.jpg

       

           

             

             

             Tantrická masáž   

     Cena masáže  2 hodiny  3000 Kč                                   

     Cena masáže  3 hodiny  4500 Kč

 

            Lingam masáž        

        Cena masáže 1 hodina 1800 Kč 

        Cena masáže 1,5 hodiny  2500 Kč

 
 

leceni-impotence-neplodnost-lecebna-terapie--regenerace-organismu--expanze-sexualni-meditace-sexualni-prozitek.jpg

 

           

   

  

 

 Prožitková anální masáž

 

Velkou erotogenní zónou bývá u mužů oblast hráze, okolí análního otvoru i samotná prostata. Anální orgasmy bývají mnohdy silnější, více vzrušující a intenzivnější, než ty klasické. Přijměte proto tuto masáž jako smyslný rituál, při kterém budete nově objevené erotogenní zóny aktivovat a intenzivní pocity hluboce prožívat.Povedu vás k hluboké fyzické, duševní relaxaci a schopnosti rozvíjet přijímající roli.Časový limit masáže je věnován především  anální oblasti, lingamu-penisu a celkové relaxaci.

Cena masáže  1.5 hodiny  3000 Kč 

 

Masáž prostaty - prevence

Preventivní zdravotní masáž prostaty /15 min / je zahrnuta na požádaní do 2 a více hodinové tantrické masáže bez příplatku.

 

        Tantrický Rituál pro vašeho partnera

Rituál pro manželské páry, milence nebo přátele.

Stále více párů touží po nové zkušenosti v intimní sféře svého života. Oživit schopnost cítit rozkoš a poznávat nové roviny svého těla i emocí. Nabízím krásný rituál pro manželské páry, milence a přátele, kteří chtějí dát své sexualitě novou intenzitu.  Průběh je laděn individuálně a vždy jsou předem  domluveny limity masáže. Důraz je vždy kladen na pohodu příjemce. Závěr masáže vás nechám doznít osamotě nebo mohu být pasivní součástí vašeho doznění. Předem děkuji za důvěru a pozvání do vaší intimní zóny.

         Cena masáže  2 hodiny  4900 Kč

 

 

masaz-pro-zeny-leceni-jony-traumat-bolest-otevreni-srdce..jpg

               

                             

 

 

 

 

                          Meditace pro ženy  

                    Masáž  plná jemnosti, relaxace a úcty k ženě jako takové.

Meditační masáž je smyslnou formou intimity, a k procesu hojení přistupuje s opatrností a velkým respektem. Meditace je individuálně laděna tak, aby vám pomohla obnovit spojení se svým tělem, rozpustit sexuální bloky, uzdravit emoční zranění nebo si jednoduše užívat její smyslnosti. Ponořte se do atmosféry svíček, hudby, melodie hlasu a do svých vnitřních obrazů. 

Cena meditace  1.5 hodiny  2200 Kč

 

        Tantrická dominance - Vědomé BDSM

K BDSM přistupují tantrickým způsobem, důraz je kladen především na prožitek,  smyslnost a   touhu se odevzdat. Nepřidávám žádné skutečné bolesti, vše je symbolicky agresivní a celkové pocity jsou příjemné a vzrušující. Průběh masáže je velmi intuitivní a vždy se respektují domluvené hranice.

Základní prvky, které po domluvě do masáže zahrnuji:

Spanking, bondage, dominance, kontrast krutosti a něhy, verbální komunikace, masáž prostaty, vaginální, anální masáž s pomůckou, intimní masáž, osobní intenzivní prožitek.

V úvodním rozhovoru domluvíme, co bude obsahem a jaké jsou vaše hranice.

Cena masáže  2 hodiny  4000 Kč 

  

vortex-kvantove-pole-utiseni-mysli-tvoreni-vlasni-reality-fyzikalni-zakony-pozehnani..jpg