Jdi na obsah Jdi na menu

Jak budeme meditovat a co očekávat

tantra--meditale--transformation--love--universe..jpg

 

 

Očekávat možnost v každém okamžiku si zvolit kým a jak chceme v tomto světě být. Právě tady a teď můžeme vkročit do vědomí své pravé hemisféry.
Tento přítomný okamžik..přímo tady a právě teď. Prostor, kde není žádné švitoření, práce ani stres.

 

 

Vědomí se vám najednou začne přesouvat z běžného způsobu
vnímání reality do jakéhosi esoterického prostoru, odkud sami sebe můžete pozorovat. Pozorovat jak se v těle vše zpomaluje, vaše vnímání se zužuje a vy se tak můžete soustředit na své vnitřní procesy. Nedokážete definovat, kde začínáte - kde končíte..určit hranici svého těla, a protože nedokážete určit hranici svého těla, budete cítit, jak jste rozpínající a všudypřítomný v jednotě se vší energií kolem vás. Pocítíte stav radosti, štěstí, tělesné pohody a vědomé lásky.

Jsem průvodkyní tantrických masáží a meditací, pro jejich krásu intimity, komplexnost, mystiku a celkovou léčebnou alchymii.
Nechám vás vědomě vstoupit do prostoru, kde budete rozeznávat vizuální a sluchové podněty, a zpracovávat emocionální pocity. Různá omezení a emocionální bolesti nasbírané za odžitá léta se budou rozpouštět… vy pocítíte lehkost, lehkost ve svém těle a octnete se v tiché mysli pohlceni všudypřítomnou energií.

Čím častěji se rozhodnete zapojovat obvody hlubokého vnitřního klidu, tím více míru budete vyzařovat ven do světa. Dostane se vám klíč pro vlastní uvědomění o stavu čistoty, lehkosti, naprosté lásky a k žití v harmonii s posvátným vědomím.

extaticka-zena--zkusenost-expanze-erektivni-muz-nadsmyslove-zkusenosti-bozstvi-v-nas-.jpg

 

Průběh masáže

Vřelé přivítání.. první dotek ruky, vůně santalového dřeva, atmosféra planoucích svíček…smyslná cesta Tantry začíná.
Jestliže je to vaše první setkání s Tantrickou masáží tak můžete u šálku čaje sdělit svá přá
ní, popřípadě obavy. Pokud jste se již s masáží setkali a Tantra se stala vaší životní cestou, můžete se u čaje podělit o své zkušenosti. Osvěžení ve sprše.. můžete nechat celou minulost za sebou.Vaše smysly a touha se probudí u Rituálu s šátky. Jemné doteky, uvolnění trupu, vůně, melodie, vše je pro vás, aby vaše krev se dala do pohybu. 
Teplé ručníčky.uvolní vaše fyzické tělo a svalové napětí. 
Olejová masáž celého těla vám poskytne dostatek času, aby vaší mysl uvedla do relaxace. 
Součástí Tantrické masáže je masáž intimních míst joni či lingamu. 

Závěrečná relaxace, sdílení, rozloučení.