Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tantrická masáž a její průběh

                                                               

                                          

 

 

smyslnost.jpg

 

 

V životě jsou chvíle, kdy nás zaplaví konflikty, problémy a zamlží nám rozhled. V takových chvílích jsme tu pro vás jako neutrální osoby- průvodci , kteří vás podpoří při hledání kreativního a uzdravujícího řešení.

 

Tantrické masáže nám dovolí vstoupit tam, kam běžná terapie nechodí.

Dovolte si, proto ono neznámo, přistupovat ke svému tělu posvátně a chápat prožitek z potěšení a sexuální radosti jako nepopiratelné právo každé bytosti. Nechápejme masáž jako sexuální náhražku intimního vztahu, nýbrž jako velmi jemnou terapií na úrovni duše. Tantrický rituál nám dovolí prožít svoji sexualitu v čistém stavu bez osobního zatížení a partnerské manipulace.                                              

 

                         

 

 

                                                                       Průběh masáže


Vřelé přivítání, první dotek ruky, vůně santalového dřeva, atmosféra planoucích svíček…

 smyslná cesta Tantry začíná.
Jestliže je to vaše první setkání s Tantra masáží tak můžete u šálku čaje sdělit svá přání, popřípadě obavy. Pokud jste se již s masáží setkali a Tantra se stala vaší životní cestou, můžeme se podělit o své zkušenosti.Osvěžení... ve sprše můžete nechat celou minulost za sebou.

Vaše smysly a touha se probudí u Rituálu s šátky. Jemné doteky, pohyby trupu, vůně, melodie, vše je pro vás, aby vaše krev se dala do pohybu. 
Horké ručníčky uvolní vaše svalové napětí. 
Olejová masáž celého těla vám poskytne dostatek času, aby vaší mysl uvedla do relaxace.

Součástí Tantra masáže je masáž intimních míst joni či lingamu. Závěreční relaxace

V průběhu masáže se dotýkám vašich nejintimnějších a nejcitlivějších částí těla, kterých se můžete obvykle dotknout pouze v rámci svého vztahu se svým partnerem. Proto oceňuji důvěru a reaguji na každého, kdo se chce otevřít s velkým respektem a péčí.